Skaitmeninės paslaugos

Nauja nuotolinio stebėjimo sistema Tec2Track padeda stebėti kasdienes operacijas ir naudoti duomenis, kad operacijos būtų tobulinamos toliau.

Informacija ir duomenys padeda padidinti efektyvumą ir pagerinti eksploatavimo laiką. Maisto produktų mažmenininkai turi stebėti maisto higieną, pvz., temperatūros lygį, bet taip pat užtikrinti, kad operacijos vyktų sklandžiai, be rizikos, galinčios sukelti didelių nuostolių.


Tec2Track yra nepriklausomas nuo tiekėjų

Tec2Track yra nauja nuotolinio stebėjimo sistema, nepriklausoma nuo valdiklių tiekėjų. Ji bendrauja su bet kuriuo valdikliu, naudodama Modbus ryšį, todėl ji tinkama esamoms parduotuvėms, modernizuojamoms ar naujoms parduotuvėms.

Nauja nuotolinio stebėjimo sistema yra tinkama tiek mažoms savitarnos parduotuvėms ar degalinėms, tiek dideliems prekybos centrams. Ją galima prijungti prie bet kurios sistemos. Jei nepavyksta susieti su įrenginio valdikliu, tuomet reikia įdiegti šaldytuvuose ar šaldymo kamerose Viessmann Monitro jutikliu ir maršrutizatorius. Jutiklius galima įmontuoti bet kuriame gaminyje arba į Viessmann gaminius gamykloje.

Tec2Track suteikia galimybę mažmeninei prekybai maisto produktais ir paslaugų teikėjams stebėti vieną parduotuvę arbav parduotuvių tinklą,o jei reikia, net vieną šaldytuvą. Atsižvelgiant į kliento lūkesčius ir vartotojo profilį, sistema yra pritaikyta ir numatyta naudoti ateityje. 


Maisto produktų mažmeninės prekybos operacijų duomenų taškų sujungimas

Tec2Track pateikia išsamią šaldymo sistemų ir baldų apžvalgą, tačiau ją galima prijungti prie vėdinimo sistemos, apšvietimo, įėjimo kontrolės ir kitų objekto valdymo operacijų stebėjimo. Kitaip tariant, ji apima viską, pradedant temperatūros ir energijos stebėjimu, baigiant ŠVOK ir viso pastato valdymo sistemos stebėjimu.

Spauskite ir peržiūrėkite Tec2Track lankstinukąTEC2TRACK Remote monitoring technology

Susisiekite su mumis: