Edeka Görse, Vokietija

Naujas sėkmingai įgyvendintas projektas Edeka Görse & Meichsner parduotuvėje Berlyne

The new Edeka Görse & Meichsner at Eichborndamm in Berlin-Reinickendorf sets new standards in several aspects and connects two worlds: sturgeon caviar from Siberia or truffles from France and Italy as well as sushi can be found in the delicatessen department. Apart from that, mainly food from regional origin dominate the new, 2,000 m² sized Edeka market.

Naujoji Edeka Görse & Meichsner esanti Eichborndamm, Berlyno Reinickendorf nustato naujus standartus keliais aspektais ir sujungia du pasaulius: Sibiro eršketo ikrų arba triufelų iš Prancūzijos ir Italijos, sušių, kuriuos galite rasti delikatesų skyriuje. Šalia to 2000 m² naujojoje Edeka parduotuvėje dominuoja vietinis maistas.

Eichborndamm susitinka tradicijos ir inovacijos. Pirmoji Edeka parduotuvė Vokietijoje savo naująjame pastate Reinickendorf naudoja inovatyvius Viessmann šaldymo baldus su išmaniosiomis durimis pieno produktų skyriuje. Šios durys atsiveria be jokio kontakto ir šis sprendimas yra absoliutus klientų favoritas.

- Džiaugiuosi, kad pasirinkome išmaniąsias duris, investicija yra neabejotina to verta, teigia Peter Görse. Kadangi išmaniosios durys yra berėmės, maisto produktų eksponavimas yra ženkliai geresnis nei šaldymo balduose su tradicinėmis durimis. "Ši pridėtinė vertė mums buvo svarbi, dėl šios priežasties nusprendėme investuoti daugiau lėšų", - teigia Görse. Ne tik nematomos durys, bet ir patys Viessmann TectoMD4 Leho šaldymo baldai yra traukiantys žvilgsnį.

Viso Peter ir Sören Görse bei Ingo Meichsner savo Edeka parduotuvėje, esančioje Eichborndamm panaudojo daugiau nei 56 metrus šaldymo baldų ir šaldiklių. Be TectoDeck MD4 Leho priesienio, du klasikiniai TectoDeck MD1 Spirit Plus priesieniai naudojami vartoti paruoštiems produktams ir atvėsintiems gėrimams. Šaldymo ir šaldiklio funkciją išpildantis Viessmann TectoFreeze VF1 Luxo priesienis, inetgruotas Reinickendorf atlieka dvigubą vaidmenį.

Atsižvelgdami į puikią ligšiolinę patirtį, o svarbiausia labai gerus klientų atsiliepimus, Edeka Görse & Meichsner planuoja naudoti inovatyvius Viessmann sprendimus ir ateityje.


Mes iš tiesų nustatėme savo naujos rinkos etaloną, kuris yra ir mūsų ateities projektų etalonas.

Peter Görse