Paslaugos

Viessmann, mes teikiame nuoseklius šaldymo techonologinius sprendimus visam produkto gyvavimo ciklui, užtikrindami geriausią galimą sistemos veikimą. Šalia efektyvios ir individualiai projektuojamos įrangos, Viessmann siūlo visą spektrą paslaugų, įskaitant projektavimą, montavimą, aptarnavimą, monitoringą ir priežiūrą.

Nuo pat pirmos paleidimo dienos, Viessmann komanda dirbs vietoje kartu su jumis užtikrindama sklandų šaldymo sistemų montažą, paleidimą ir patikrą, garantuojančią nepriekaištingą funkcionavimą. Įrangos eksploatacijos metu, mūsų aptarnavimo ir priežiūros komandos užtikrins taupų ir patikimą įrangos veikimą jai dirbant 10-15 metų. Viessmann pagal poreikį teikiamos paslaugos užtikrina darnų veikimą ir ženkliai sumažina nereikalingos energijos suvartojimą.

Mūsų serviso komanda glaudžiai bendradarbiauja su projektuotojais, inžinieriais ir produktų vystymo komandomis, kad nuolat būtų tobuliniami komercinio šaldymo sprendimai ir kliento patirtis. Viessmann šaldymo paslaugos yra sukurtos siekiant užtikrinti maksimaliai sklandžią kliento veiklą nuo konsultavimo ir inžinerinės pagalbos projektavimo stadijoje iki skaitmeninio monitoringo paslaugų ir aptarnavimo.Profesionali Viessmann aptarnavimo komanda dirba kartu su vietiniais partneriais užtikrindama sklandų vietinį aptarnavimą. 

Viessmann refrigeration services