”Iki rakto” sprendimai

Individualizuoti sprendimai ir ”iki rakto” projekto valdymo sprendimai, įskaitant klientų konsultavimą ir inžinierių pagalbą

Mūsų pagrindinis darbas yra kurti ir projektuoti šaldymo sprendimus, atitinkančius nuolat augančius darnumo ir veiklos efektyvumo standartus. Regioninė Viessmann komanda glaudžiai bendradarbiauja su mūsų patyrusiais projektuotojais ir inžinieriais, kartu kuriant individualiai pritaikytus sprendimus atitinaknčius jūsų lūkesčius. Sulig kiekvienu ”iki rakto” valdomu projektu padedame nustatyti reikiamą šaldymo galingumą atsižvelgiant į esamas sąlygas.

Viessmann šaldymo ekspertai taip pat dirba su didžiaisiais prekybos tinklais, kartu vystydami ateities koncepcijas išpildančias klientui reikalingus sprendimus. Būdami mūsų klientais jūs naudositės Viessmann patyrusių konsultantų, projektuotojų ir aptarnavimo komandų paslaugomis.

Mums būtų labai malonu su jumis aptarti ”iki rakto” šaldymo sprendimus maisto prekybai, maitinimo paslaugoms, maisto, gėrimų pramonei ir kitiems komercinio šaldymo poreikiams. Susisiekite su mumis šiandien ir gaukite daugiau informacijos.