GEHE Pharma Handel GmbH renkasi TectoCell šaldymo kameras 

Privalumai higienos ir efektyvumo srityse

Greitai ir saugiai tiekiant vaistus negali būti jokių kompromisų: tai yra pagrindinė GEHE Pharma Handel GmbH vertybė, kurią tiekia daugiau nei 6500 vaistinių - iki keturių kartų per dieną - visoje Vokietijoje iš viso 18 filialų. .GEHE nuolat investuoja į naujas paslaugas ir esmines proceso patikimumo priemones savo vietose, kad būtų užtikrintas skirtumas tarp poreikių ir realybės. Neseniai toks buvo Niurnberge, kur visa sandėlio logistikos sistema buvo aprūpinta moderniausiomis technologijomis. Siekdami užtikrinti, kad farmacijos produktai būtų atvėsinti laikomi idealioje temperatūroje, GEHE investavo į du naujus Viessmann šaldymo kamerų kompleksus panaudojant TectoCell Standard Plus 80 kameras, kurių panelės sienelės storis 80 mm.

Ergonomika ir efektyvumas

Du šaldymo kamerų kompleksai yra integruoti taip, kad GEHE užsakymų rinkimo komanda, atlikdama kelis paprastus veiksmus, gali supakuoti įvairias farmacijos pakuotes į užsakymų dėžutes. Mes modifikavome vienos šaldymo kameros linijos priekį įrengiant 130 cm aukščio ir 50 cm gylio išpjova, kuria konvejerio juosta judančios užsakymų dėžės pravažiuoja tiesiai po surinkimo langais. Ši išsikišusi struktūra užtikrina, kad greitai parduodamos prekės labai greitai pakrauamos į dėžes.

Tai labai ergonomiška mūsų darbuotojams ir jau įrodė savo vertę Landshuto vietoje. Štai kodėl mes dabar jį nusprendėme investuoti Niurnbergo sandėlį.

Thomas Merkle, GEHE Pharma Handel GmbH Logistikos Projektų Vadovas

GEHE šaldymo technologijų specialistas, Schwerte įsikūręs Schrezenmaier Kältetechnik GmbH, taip pat nedaro jokių kompromisų, kuomet kalbama apie užsakymus. Todėl dar kartą Viessmann buvo pasirinktas kaip projekto partneris, kuris atitiko specialius konstrukcinius reikalavimus teikiamus šaldymo kameroms. Kartu su Viessmann sėkmingai įgyvendinome Landshut projektą, todėl esame tikri, kad jis veiks ir Niurnberge, sako Dominikas Schrezenmaieris, projektų vadovas ir inžinierius.

Šaldymo kamros buvo pilnai surinktos Viessmann patalpose, kad Schrezenmaier Kältetechnik komanda galėtų iš anksto surinktas šaldymo patalpas integruoti į šaldymo grandinę.


Aukštiems higienos reikalavimams užtikrinti

Aukščiausios klasės Viessmann TectoCell Standard Plus šaldymo kameros puikiai tinkamos eksploatuoti farmacijos sektoriuje, nes jos ypač gerai termiškai izoliuotos ir efektyviai veikiančios. Antimikrobinis miltelinis dažymas SmartProtec užtikrina aukščiausius higienos reikalavimus, bepakopės grindys yra padengtos nerūdijančio plieno lakštais. Niurnbergo GEHE šaldymo patalpoms buvo pasirinkta ypač tvirta grindų versija, kurios apkrova iki 4000 Niutono ir R11 klasės atsparumas slydimui.

Atsirado vietos kur augti. Dėka dviejų naujų Viessmann šaldymo kamerų, kurių matmenys 11 x 4,6 metrų, GEHE sugebėjo smarkiai išplėsti savo vaistų asortimentą šaldymo patalpose.

Žinoma, tokie įmantrūs reikalavimai mums visada yra ypatingas iššūkis, tačiau būtent tai leidžia mums išsiskirti. Mus, kaip vieną iš didžiausių Šaldymo sistemų gamintoją, išskiria ir tai, kad gebame įgyvendinti specialius sprendimus, pritaikytus būtent specialiems kliento poreikiams. Tuo mes labai didžiuojamės, turėdami milžinišką patirtį įgyvendinant projektus su Viessmann produktais.

Norbert Monger, regiono pardavimų vadybininkas, Viessmann Kühlsysteme GmbH

Mums buvo naudinga tai, kad mes galėjome diegti naujas sistemas lygiagrečiai esamoms patalpoms ir kad statybų laikotarpiu galėjome nepertraukiamai naudotis senąja infrastruktūra.

Dominik Schrezenmaier

Apie GEHE:

Didmeninė farmacijos įmonė GEHE Pharma Handel GmbH yra McKesson Europe dukterinė įmonė. GEHE kasdien tiekia vaistinėms visoje Vokietijoje vaistus iš aštuoniolikos filialų, padėdama užtikrinti patikimą vaistų tiekimą šalyje. Štutgarte įsikūrusi didmeninė prekyba vaistais padeda savo klientams valdyti vaistines ir vykdyti rinkodarą per Gesund leben vaistinių kooperatyvą, kuris yra didžiausias Vokietijos vaistinių kooperatyvas, turintis 2100 narių ir maždaug 60 pramonės partnerių.

Our references