Maisto prekių parduotuvė Herkku, Suomija

Naujoji Herkku maisto prekių parduotuvė yra energetiškai efektyvi ir draugiška aplinkai.

Herkku maisto prekių parduotuvė yra maisto oazė pačiame Heksinkio centre. Pasiūla yra labai plati, čia galite rasti produktų, kurių retai pamatysite Suomijoje. Maisto prekių parduotuvė Herkku savo klientams siūlo tik aukščiausios kokybės maisto produktus, žalią maistą bei aukšto lygio klientų aptarnavimą.

Stockmann prekybos centro maisto prekių parduotuvių verslas buvo perduotas S Group 2018 metų pradžioje. HOK-Elanto, yra vienas iš S Group regioninių kooperatyvų, atsakingas už Herkku maisto prekių parduotuvę Helsinkio centre.

- Iš tiesų labai lengva girti Herkku maisto prekių parduotuvę. Turime išskirtinę vietą pačiame miesto centre, užtikriname aukščiausią produktų ir paslaugų kokybę. Aplinka yra iš tiesų nuostabi. Taip mums priklauso geriausia Suomijoje maisto prekių parduotuvė – šypsosi maisto prekių parduotuvės vadovė Milli Teivaala.

Didelio projekto įgyvendinimui reikėjo patyrusio partnerio

Parduotuvė ženkliai pasikeitė 2018 metų vasarą, kai buvo atnaujinta jos koncepcija. Tai buvo ko gero vienas iš didžiausių HOK-Elanto verslo projektų. Koncepcija buvo paskutinį kartą atnaujinta prieš 10 metų ir buvusi šaldymo sistema turėjo būti pakeista.

- Mes pasirinkome Viessmann, kadangi reikėjo paties patikimiausio partnerio šio projekto įgyvendinimui – teigia Jaakko Niemi, renovacijos projektų vadovas.

Viessmann šaldymo ekspertai parduotuvėje įrengė naują, energetiškai efektyvų ir draugišką aplinkai CO2 šaldymo sistemą. Kartu buvo sumontuoti centrinio šaldymo baldai: priesieniai, šaldikliai bei eilė autonominių šaldymo spintų. Montažą atliko Viessmann šaldymo montavimo komanda kartu su dviejų partnerių komandomis.

- Šis projektas buvo didelis iššūkis mums visiems, įskaitant Viessmann montavimo komandą. Jie daug dirbo naktimis ir tuo metu, kai parduotuvėje buvo lankytojų. Montavimo komanada dirbo lygiagrečiai su statybų kompanijos komanda, kuri buvo atsakinga už produktų atvežimą. Nepaisant sudėtingų sąlygų buvo pasiektas puikus rezultatas, sako Niemi.

- Didžiausias iššūkis buvo dirbti parduotuvės darbo valandomis ir išlaikyti aukštus maisto saugumo reikalavimus. Tai puikiai pavyko priduria Niemi.

Puikūs klientų atsiliepimai

Viessmann montavimo komanda taip pat saulaukė daug gerų žodžių iš Teivaala. Visą projekto vykdymo laikotarpį komunikacija buvo puiki, todėl buvo lengva dirbti. Renovacija truko apie 4 mėnesius ir galutinis rezultatas buvo puikus. Skirtumas tarp naujosios ir buvios parduotuvės buvo didžiulis.

- Atsižvelgiant į tai, kad darbai buvo vykdomi vasarą, net neįsivaizdavau, kad viskas taip puikiai seksis. Kai darbai buvo baigti sulaukėme labai daug teigiamų atsiliepimų iš klientų. Buvusios ir esamos parduotuvių skirtumas yra akivaizdžiai didelis, teigia Teivaala.

Tarptautinė maisto prekybos parduotuvių tyrimų agentūra IGD įvertino Herku maisto prekių parduotuvę kaip vieną iš TOP 16 pasaulyje. Taigi, jei turėsite galimybę apsilankyti Helsinkyje, būtinai užsukite į šią puikią parduotuvę, kurioje yra įdiegti Viessmann šaldymo sprendimai.

- Iš tiesų labai lengva girti Herkku maisto prekių parduotuvę. Turime išskirtinę vietą pačiame miesto centre, užtikriname aukščiausią produktų ir paslaugų kokybę.  Aplinka yra iš tiesų nuostabi. Taip mums priklauso geriausia Suomijoje maisto prekių parduotuvė. 

Maisto prekių parduotuvės vadovė Milli Teivaala