METRO pasikliauja efektyviais Viessmann šaldymo sprendimais 

ZERO 1: Pirmoji Europoje didmeninė parduotuvė 100% naudojanti atsinaujinančią energiją, METRO pasikliauja efektyviais Viessmann šaldymo sprendimais.

Nulinė emisija ir šimtaprocentinė apsipirkimo patirtis yra suderintos Žemosios Austrijos mieste St. Pölten naujoje, ultra-modernioje METRO didmeninės prekybos parduotuvėje ZERO 1 – tai pirmoji Europoje nenaudojanti energijos tokio tipo parduotuvė.

Taip greičiausiai yra dėl sudėtingos energetinės koncepcijos. Derinant darnumą ir jaukią atmosferą, METRO pramynė naujus kelius St. Pölten. Šaldymo sprendimus METRO patikėjo Viessmann, kuri atvežė ir sumontavo visą šaldymo įrangą.  

Mūsų naujoji parduotuvė St. Pölten yra tikroji pavyzdinė parduotuvė ne tik mums METRO, bet visoje Europje. Tikslas buvo aiškus iš pat pradžių: nulinė emisija. Mes pilnai tai pasiekėme.

Markus Baier, Parduotuvių plėtros ir priežiūros departamento Vyresnysis vadovas, METRO Cash & Carry Austria GmbH

Pilnai šaldomos prekybinės patalpos, būdingos ankstesnėms METRO Cash & Carry koncepcijoms, buvo pakeistos. Jų vietoje integruoti efektyvūs šaldymo baldai užtikrina optimalią laikomų produktų vėsą.

Viso 102 Viessmann produktai užtikrina idealią vėsą in St. Pölten, palaiko aukštą energetinį efektyvumą ir stilingo dizaino dėka, sukuria puikius vizualinius akcentus klientams ir bendrai parduotuvės atmosferai.

62 Viessmann šaldymo baldai sumontuoti vėsinimo skyriuje nulinės energijos pastate. 50 šaldomų TectoDeck MD2 GD e-Novus priesienių su stiklo paketų durimis užtikrina optimalų energijos taupymą. Dar aštuoni TectoDeck SV 1 Inspi šaldymo baldai užtikrina efektyvų vėsinimą ir pirmos klaės produktų matomumą. Keturi TectoDeck RI4 Leho container multidecks pratęsia darnios parduotuvės koncepciją ir puikią apsipirkimo patirtį. 

METRO market šaldyto maisto zonoje įrengti METRO Viessmann TectoFreeze baldai. Keturi TectoFreeze VF1 Luxo šaldikliai su didelėmis, stiklinėmis durimis, užtikrina puikų produktų matomumą klientams. Dar naudojamos 34 TectoFreeze IS1 Maxim šaldytų produktų salos, iš kurių 12-oje galima pasirinktinai palaikyti tiek minusinę, tiek teigiamą temperatūrą. Plataus modelių pasirinkimo dėka TectoFreeze IS1 Maxim puikiai integruojasi į įvairiausias parduotuvių koncepcijas. Tokiu būdu kiti du modeliai su papildomu vėsinimu užtikrina optimalią produktų temperatūrą taip pat ir mėsos skyriuje.

Darnus pasirinkimas: visa Viessmann šaldymo įranga naudoja tik natūralų R744 šaltnešį (CO2). Taip pat perteklinė šaldymo sistemos šiluma nukreipiama į apatinę plokštę, kuri papildomai šildo parduotuvę. Perteklinė šiluma taip pat nadojama karšto vandens gamyboje.

Visi išvardinti šaldymo baldai buvo pagaminti Viessmann gamyklose Hof (Vokietija) ir Porvoo (Suomija) laikantis klientų reikalavimų.