Rožės yra raudonos, žibuoklės - mėlynos. Viessmann palaiko visas gėles jums!

2018-06-06

Būti floristu reiškia teikti šviežius produktus ir individualizuotas paslaugas pačiais emocingiausiais kliento gyvenimo laikotarpiais - santuoka, išleistuvės, gimtadieniai, akcijos, sukaktys ar net laidotuvės. Kaip išlaikyti visuomet nenuvytusias ir gerai atrodančias gėles? Visuomet reikia žiūrėti į perspektyvą ir rasti patikimą partnerį, kuris galėtų padėtų užtikrinti reikiamus šaldymo poreikius.

Solutions for flowershops

Šaldymas yra yra išeitis

Norint padėti pardavėjams išsaugoti didelį kiekį skintų gėlių, reikalingi komerciniai šaldymo sprendimai. Šaldymas sulėtina gėlių vytimą sumažindamas kvėpavimo dažnumą, vandens praradimą, etileno gamybą, jautrumą etilenui ir mikrobų vystymąsi.

Tiesą sakant, investicijos į kokybiškas šaldymo patalpas ir šaldymo baldus gali padidinti pardavimus ir kartu sumažinti išmetamų gėlių kiekį. Taip yra todėl, kad laikant gėles optimalioje temperatūroje žiedlapiai bus išvaizdūs nuo 1 iki 3 savaičių, priklausomai nuo gėlių rūšies.

Tinkamo tipo šaldymo įrenginiai sutaupo nemažai energijos ir tuopačiu sumažina išlaidas. Šiuolaikiniai šaldytuvai sunaudoja kur kas mažiau elektros energijos ir naudoja natūralius šaltnešius – taip užtikrinama minimali aplinkos tarša, kas leidžia mums vykdyti draugišką aplinkai veiklą.

Viessmann būdamas vienas iš pirmaujančių šaldymo sistemų, šaldymo patalpų ir šaldymo baldų gamintojų, tiki energijos vartojimo efektyvumu, tvarumu ir paprastu naudojimu. Tiesą sakant, mes išvardijome keletą patarimų, kaip pasirinkti geriausius šaldymo laikymo įrenginius mažam ir vidutiniam gėlių verslui. 

Rinkadamiesi šaldymo sistemą ar sprendimą atkreipkite dėmesį į:

 1. Stabili temperatūra
  Gėlės ilgiau išlaiko šviežumą šaltoje temperatūroje (+2..+4 °C). Priklausomai nuo gėlių rūšies, tinkamai atvėsinusjos gali išsilaikyti iki 3 savaičių. Norint pasiekti geriausių rezultatų, šaldymo patalpa ar baldas turėtų vienodai vėsinti ir efektyviai cirkuliuoti oru.

 2. Energiją taupanti technologija
  Natūralu, kad verslas ir jo atsargos auga. Augantis verslas pareikalaus efektyvumo ir moduliškumo, o energiją taupanti gėlių vitrina ar šaldymo kamera yra puikus to pavyzdys. Aukštos kokybės šaldymo vitrinas galite ilgiau eksploatuoti, optimaliausiai 8–12 metų. Tai yra investicija, kuri atsipirks per palyginti trumpą laiką.

 3. Dideli išstatymo plotai
  Apsilankančius klientus savininkai nori nustebinti ir sužavėti: Klientas turi žinoti, kad jiems bus parduotos tik pačios šviežiausios gėlės ar gražiausios puokštės. Štai kodėl dideli išstatymo plotai su šiuolaikiškais sprendimais yra geriausi. Jie ne tik išsaugo jūsų produktus, bet ir užtikrina patrauklų gėlių pateikimą.

 4. Lengva valyti
  Švari ir lengvai prižiūrima gėlių parduotuvė gali įtakoti klientų patirtį ir kokybės suvokimą. Vis dėlto gyvenimas ne visada yra rožinis, nes skintos gėlės greitai priteršia patalpas, o drėgna aplinka gali kaupti nešvarumus ir bakterijas. Renkantis šaldymo sprendimą reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį į įrenginio būsimą priežiūrą ir valymą. Tai ilgainiui gali įtakoti prekybos vietos įvaizdį ir personalo darbo laiką.

Floristry 1200 x400

Apibendrinimas

Klientai žino, kad maži dalykai padaro didžiausią įtaką - nuo įteiktos puokštės tinkama proga, iki nepastebėtų, bet reikšmingų detalių, kurios užtikrina nepertraukiamą ir tinkamą šaldymo įrenginių darbą. Klientai jaučia kiekvieną įdėtą meilės žiupsnelį kuriant puokštes, taip pat jūsų dėmesį detalėms. Paverskime tą jausmą pranašumu!

Norite daugiau informacijos? Susisiekite su mumis!