Vertikalioji žemdirbystė - Kalera

Ar gali maisto prekyba išspręsti pasaulyje augantį poreikį? Viessmann ir vertikalioji žemdirbystė žvelgia į žemės ūkį kitu kampu, suteikdami galimybę prekybininkams patiems tapti ūkininkais.  

Vertikalioji žemdirbystė padeda užauginti daržoves miestuose, maisto prekybininkų patalpose. Logistikos centruose esančiuose vertikaliuose ūkiuose visus metus be jokių pesticidų ar mažo derliaus rizikos auginamos salotos ir žolelės, skirtos vietos parduotuvių tinklui. Dar daugiau, parduotuvėse integruoti sprendimai leidžia salotoms toliau augti, kol jos pasiekia pirkėjo namus.

Kalera logo

  • Visiškai vietinis
  • 60% mažiau trąšų
  • 90% mažiau vandens
  • 0% pesticidų
  • Jokio blogo derliaus
  • Jokio maistinių medžiagų praradimo ar nuostolio
  • Kvepiantys ir švieži žalumynai

Maisto auginimas ten, kur gyvena žmonės

Kalera sprendimai leidžia statyti ūkius miestų centruose, kur erdvė yra labai ribota. Šiuose ūkiuose vertikaliuose sluoksniuose auginamos salotos ir kiti žalumynai. Skirtingai nuo įprastinių šiltnamių, salotos ir žolelės negauna natūralios šviesos. Augimo procesas vyksta keliuose sluoksniuose su LED apšvietimu optimizuotose sąlygose.

Jokio blogo derliaus ar pesticidų

Žalumynai ir augančios salotos iš vertikalių ūkių pervežamos tiesiai į maisto parduotuves. Nėra nei jokių tarpininkų, nei šaldymo grandinės. Tiesioginis pristatymas į maisto prekių parduotuves užtikrina salotų maistinių ir skonio savybių išlaikymą.

Iš maisto prekių parduotuvės ant kliento stalo

Parduotuvėje žalumynai yra eksponuojami/auginami savo vazonėliuose specialiuose Viessmann šaldymo balduose. Balduose yra palaikomos tinkamos sąlygos leidžiančiančios salotoms augti dar 3-4 dienas: temperatūra, apšvietimas ir drėgmė. Viso proceso metu salotų šaknys išlieka gyvybingos ir leidžia toliau augti. Netgi namuose salota toliau auga, iki kol yra nupjaunama vartojimui. Nėra jokio maistingųjų medžiagų praradimo ar sumažėjimo. Vartotojai mėgaujasi šviežiais, aukštos kokybės ir turtingo skonio žalumynais.

INorėtumėte gauti daugiau informacijos apie Kalera? Prašome susisiekti su

Dr. Henner Schwarz, CCO, Kalera GmbH
Tel. +49 171 762 194 2
el. paštas: henner.schwarz@kalera.deSpauskite cia, kad susipažintumete su
Vertikalioji žemdirbystė    Vertical farming