Viessmann Refrigeration Solutions spartina augimą plėtodama naujas strategines partnerystes

VRS Refrigeration - Clean Cold Solutions
  • Kitas žingsnis užtikrins idealią aplinką siekti didesnio poveikio, pramoninio masto ir pelningo augimo;
  • Bendroji įmonė. „Viessmann Refrigerations Solutions“ komercinių šaldymo sprendimų veikla sujungiama su „Epta S.p.A.“, ir įkuriama viena pirmaujančių paslaugų teikėjų Vidurio ir Šiaurės Europoje;
  • Tarptautinė plėtra. „Viessmann Refrigerations Solutions“ švarių šaldomų patalpų verslas žengia į Šiaurės Amerikos rinką įsigydama „BMIL Technologies“.

Maincas (Vokietija), 2023 m. liepos 18 d. Šiandien „Viessmann Refrigeration Solutions“ (toliau – VRS) paskelbė apie planus spartinti augimą ir sustiprinti savo pozicijas rinkoje sudarant tris naujas strategines partnerystes.

VRS komercinės šaldymo įrangos gamyba, įskaitant šaldymo baldus, visiškai užbaigtus sprendimus ir susijusias gamybos paslaugas Porve (Suomija), bus sutelkta naujoje bendroje įmonėje su „Epta S.p.A.“ (toliau – „Epta“), kuri yra pasaulinė komercinės šaldymo įrangos gamintoja. Siekiama įsteigti pirmaujančią komercinio šaldymo sprendimų teikėją Vidurio ir Šiaurės Europoje.

VRS švarių šaldymo patalpų gamyba, būtent patalpų, kuriose kontroliuojamas klimatas, ir šaldymo agregatai, gaminami Hofe (Vokietija), bus stiprinama įsigijus Šiaurės Amerikos sistemos integravimo įmonę „BMIL Technologies LLC“ (toliau – BMIL). Įsigijus šias įmones, VRS švarių šaldymo patalpų verslas žengia į Šiaurės Amerikos rinką, kurioje atsiveria labai patrauklios augimo galimybės.


VRS komercinės šaldymo įrangos veiklos sritis stiprinama įsteigus bendrą įmonę su „Epta“

VRS ir „Epta“ suvienys savo veiklą Vidurio ir Šiaurės Europoje ir sukurs bendrą įmonę. Abi bendrovės integruos savo atitinkamą komercinės šaldymo įrangos gamybą pasirinktose rinkose, siekdamos pelningai augti konkurencingoje rinkoje. Bendrovių susijungimui turi pritarti kompetentingos antimonopolinės institucijos.

„Epta“, šeimos įmonė, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Milane (Italija) ir kuri yra mažmeninės prekybos maisto produktais rinkos lyderė Europoje, sujungs savo komercinės šaldymo įrangos gamybos veiklą Vokietijoje, Lenkijoje, Danijoje, Danijoje, Suomijoje ir Norvegijoje su VRS veikla Vokietijoje, Lenkijoje, Danijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Suvienijusios jėgas, abi bendrovės kartu sukurs pirmaujantį atitinkamo pramoninio dydžio ir masto sprendimų teikėją, kurio bendros pajamos viršys 400 mln. eurų ir kuriame dirbs daugiau nei 1 600 darbuotojų.

Abiejų bendrovių klientai gaus naudos galėdami rinktis iš platesnio geriausių šaldymo sprendimų asortimento ir turėdami daugiau galimybių naudotis integruotomis paslaugomis.

Marco Nocivelli, „Epta“ prezidentas ir generalinis direktorius: „Tai bendros veiklos ir ilgalaikės partnerystės, kuri sustiprins mūsų pozicijas Vidurio ir Šiaurės Europoje, pradžia. Mus sieja ne tik specifinė patirtis komercinės šaldymo įrangos versle, bet ir panašios šeimos verslo vertybės. Naujoji bendra įmonė, kuriai vadovauja „Epta“, yra dar vienas žingsnis mūsų kelyje siekiant įtvirtinti savo, kaip vieno iš pasaulinių lyderių šiame sektoriuje, statusą, nes padidės gamybos pajėgumai ir sustiprės tarptautinė įmonės pozicija. Ekologinio, skaitmeninio ir aplinkosauginio pereinamojo laikotarpio scenarijaus kontekste ryšių užmezgimas ir tinklinės logikos stiprinimas yra esminė tvarios ateities kūrimo dalis!“.

Frank Winters, „Viessmann Refrigeration Solutions“ generalinis direktorius: „„Epta“ ir „Viessmann Refrigeration Solutions“ siekia gero rezultato, siūlydamos sprendimus, kurie prisideda prie planetos išsaugojimo. Mes sujungiame tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių: itin efektyviai energiją naudojančius moderniausius sprendimus ir gamybos mastą bei galią. Kartu kuriame geriausią ateitį savo klientams, darbuotojams ir ateities kartoms“.

Bendroji įmonė vykdys tik komercinės šaldymo įrangos verslą, bet ne VRS švarių šaldymo patalpų sprendimų veiklą. VRS gamykla Hofe (Vokietija), susijusios pardavimo įmonės ir „Viessmann Technologies“ liks „Viessmann Group“.

„Epta“ veikla Vakarų ir Pietų Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Lotynų Amerikoje, JAV, Azijos ir Ramiojo vandenyno regione bei Okeanijoje į bendros įmonės sutartį neįtraukta. Bendroji įmonė šių regionų neapima.


VRS veikla, susijusi su švarių šaldymo patalpų sprendimais, plečiama įsigyjant įmonę Šiaurės Amerikoje

Toliau stiprinamas VRS švarių šaldymo patalpų verslas. Pirmiausia VRS žengs į Šiaurės Amerikos rinką, įsigydama kontrolinį BMIL akcijų paketą. BMIL yra įsikūrusi Morhed Sityje, Šiaurės Karolinoje (JAV) ir yra pirmaujanti sistemų integravimo įmonė, tiekianti šaldymo patalpas ir komercinę šaldymo įrangą pramoniniam ir komerciniam šaldymui. Įsigijusi šią įmonę, VRS sparčiau pereina prie natūralių šaltnešių sprendimų švarioms ir šaldymo patalpoms Šiaurės Amerikos rinkoje.

Frank Winters, „Viessmann Refrigeration Solutions“ generalinis direktorius: „BMIL įsigijimas atitinka mūsų ilgalaikius tvarumo tikslus ir strategiją stiprinti švarių šaldomų patalpų verslą. Matome didelį augimo potencialą Šiaurės Amerikos rinkoje, kurioje tikimasi spartesnio perėjimo prie natūralaus šaltnešio. Tikimės pasinaudoti tolesnėmis galimybėmis daryti didesnį teigiamą poveikį, ypač maisto paslaugų, aukštųjų technologijų ir pramonės srityse“.

VRS švarių šaldymo patalpų verslas yra susijęs su visais pardavimo padaliniais visoje Europoje, taip pat „Viessmann Technologies“ ir gamybos padaliniu „Viessmann Kühlsysteme“, įsikūrusiais Hofe (Vokietija). „Viessmann Kühlsysteme“ yra viena didžiausių modulinių šaldymo patalpų gamintojų Europoje. „Viessmann Group“ daugiau kaip prieš 100 metų Hofe įkūrė Johann Viessmann. Nuo to laiko Hofas yra svarbi „Viessmann Group“ šeimos palikimo dalis.

Įsigijus BMIL taip pat sustiprinama pasaulinė „Viessmann Group“ ekosistema ir sudaromos tarptautinės partnerystės švarių šaldomų sprendimų srityje su pasirinktomis įmonėmis, tokiomis kaip „Priva“, Nyderlandų pastatų automatizavimo ir vertikalaus ūkininkavimo specializuota įmonė, arba „Intarcon“, pirmaujanti Ispanijos šaldymo įrangos gamintoja, daugiausia dėmesio skirianti energijos vartojimo efektyvumui ir natūraliems šaltnešiams. Vadovaudamasi savo tikslu kartu kurti gyvenamąsias erdves ateities kartoms, „Viessmann Group“ siekia sukurti bendrakūrėjų ekosistemą, daugiausia dėmesio skiriant CO2 kiekio mažinimui, jo išvengimui ir surinkimui.


Apie „Viessmann“

Šeimos įmonė „Viessmann“ buvo įkurta 1917 m. kaip vietinis šildymo įrangos tiekėjas. Šiandien ji tapo pasauline, plačiai diversifikuota grupe, kurioje dirba 14 500 darbuotojų. Grupės pajamos sudaro daugiau nei 4 mlrd. eurų. Klimato sprendimų ir šaldymo sprendimų verslo sritys apima tvarius šildymo, vėsinimo, vandens ir oro kokybės sprendimus. Per įmonę „Viessmann Investment“ grupė sujungia visas strategines partnerystes ir investicijas į vidutinio dydžio įmones. Diversifikacijos padalinys VC/O valdo visas rizikos kapitalo investicijas į ankstyvosios stadijos technologijas, įskaitant „Maschinenraum“ kaip augančią grupės įmonių ekosistemą. Tvarių pastatų kūrimui ir eksploatavimui vadovauja diversifikacijos padalinys „Real Estate“. „Viessmann“ fondas koordinuoja visus socialinius įsipareigojimus ir atstovauja šeimos verslo socialinei atsakomybei. Visa veikla grindžiama įmonės tikslu „Kuriame gyvenamąsias erdves ateinančioms kartoms“. Tai įsipareigojimas, kurį kasdien vykdo visi „Viessmann“ darbuotojai.


Kontaktai žiniasklaidai:

„Viessmann“ grupė 

Byung-Hun Park
Vice President Corporate Communications
El. paštas: huni@viessmann.com
Tel: +49151-64911317


Viessmann Refrigeration Solutions
Jaana Tiura
Marketing and Business Development Director
El. paštas: tiuj@viessmann.com
Tel: +358 50 5988739