Viessmann Šaldymo Sprendimai pristato naujus šaldytuvus su integruotais šaldymo agregatais (plug-in)

New plug-in products 2021

 Naujieji plug-in šaldytuvai atitinka naują Ekologinio projektavimo direktyvą ir Energijos ženklinimo reglamentą bei sumažins CO2 pėdsaką

  •  Naujieji plug-in šaldytuvai atitinka naujas ES ekologinio projektavimo ir energijos ženklinimo direktyvas
  •  Visose plu-in šaldytuvuose yra natūralus R290 šaltnešis
  •  Platus šaldytuvų pasirinkimas nuo žemų iki aukštų priesienių bei šaldymo salų 

Visi nauji Viessmann Šaldymo Sprendimų Tecto produktai atitinka direktyvas EN2019 / 2024 ir EN2019 / 2018, kurios įsigaliojo nuo 2021 m. Kovo 1 d.

Ekologinio projektavimo direktyvos tikslas yra paskatinti gamintojus pradėti kurti mažesnio energijos suvartojimo produktus ir taip sumažinti jų neigiamą poveikį aplinkai per visą jų gyvavimo ciklą. „Ekodizainas“ apibrėžia, kad daugiau dėmesio bus skiriama projektavimo etape, kol gaminiai bus gaminami ir pateikiami į rinką, energijos suvartojimui įrenginio gyvavimo ciklo metu bei kitiems aplinkosaugos aspektams.

Energijos ženklinimo reglamente reikalaujama, kad ant produkto būtų pritvirtinta energijos etiketė, kuri padėtų galutiniams vartotojams lengviau pasirinkti energiją taupančius produktus. Naujai pagamintai įrangai energinio ženklinimo reikalavimai taikomi nuo 2021 m. Kovo 1 d. Jie teikia aiškią ir lengvai suprantamą informaciją apie gaminio energijos vartojimo efektyvumą ir klasifikuoja produktus nuo A iki G pagal jų efektyvumo lygį. Etiketė turi būti pritvirtinta prie kiekvieno gaminio


Viessmann Tecto - nauja, ekologiška plug-in šaldymo įranga

Nauji, aukšti priesieniai Tecto MD2 PI su panoraminiais stiklo šoniniais paneliais suteikia itin gerą produktų matomumą. Trys skirtingi durų variantai užtikrina aukštą produkto matomumą, energijos vartojimo efektyvumą ir aukštą higienos standartą vartotojams. Tecto SV4 PI yra naujas žemas vertikalus priesienis, skirtas itin gerai pateikti maisto produktus, tokius kaip pieno, mėsos, salotos ar gėrimai. Tecto FI2 PI šaldymo arba šaldiklio tipo salos idealiai tinka didelio tūrio, greito apyvartumo atšaldytiems ir užšaldytiems maisto produktams.

Platus šaldymo baldų pasirinkimas suteikia daugybę galimybių planuojant parduotuves ir pardavimo vietas. Suformavus vieningą šaldymo baldų dizainą, visa parduotuvė turi harmoningą vaizdą ir sukuria malonią apsipirkimo patirtį.

„Su naujais plug-in šaldytuvais mes darome dar vieną žingsnį link mažesnio energijos suvartojimo ir išsaugome savo planetą ateities kartoms. Tai puikus būdas padėti mūsų klientams teisingai pasirinkti šaldymo produktus savo rinkose “, - apie naują Tecto plug-in šaldymo baldų portfelį sako Frankas Wintersas, Viessmann Refrigeration Solutions generalinis direktorius.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite:

vrs_communications@viessmann.com