Brasseria L’Amour, Suomija

Šaldymo kamera L’amour džiugina šefą 

Brasserie L’amour yra jaukus restoranas Porvoo senamiestyje, Suomijoje. Restoranas įsikūręs istoriniame pastate, buvo suprojektuotas nuo nulio. Viessmann Kylmäjärjestelmät įrengė šaldymo kameras apjungiant įvairius tempeartūrinius rėžimus ir techninius reikalavimus.

Brasserie L’amour, įsikūrusioje Porvoo senamiesčio pakraštyje dirbantis personalas ruošiasi atsidaryti. Ant prekystalio kvepia šviežios žolelės, o ant staliukų dega mažos žvakutės. Restorano šefas Kai Kallio sėdi prie vieno iš jų.

– Paprastas maistas su šiltu ir draugišku aptarnavimu - tai mūsų trumpai ir aiškiai nusakyta koncepcija, sako Kallio.

Didžiulis pastatas, turintis ilgametę istoriją, anksčiau buvo bankas, taigi transformacija į restoraną buvo pradėta nuo nulio.

– Viessmann pasirinkome kaip partnerį dar planavimo etape, kadangi ieškojome geriausių sprendimų, - teigia Kallio.

Naudojimo praktiškumas yra svarbiausias aspektas

Kallio projektavo ne vieną restoraną ir virtuvę, todėl jis gerai žino ko reikia šaldymo kamerai.

– Visuomet stengiuosi pateikti skaičiavimo užklausas keliems skirtingiems tiekėjams ir jas lyginu. Viessmann pasiūlymo paketas buvo geriausias, - teigia Kallio.

Naudingumas yra svarbiausias aspektas

Viessmann dalyvavo planavimo procese ir buvo atsakingas už techninius sprendimus. Greitai buvo pasirūpinta šaldymo kamerų pristatymu ir įrengimu, o mes galėjome pradėti gaminti iškart po įrengimo.

- Naudingumas yra svarbiausias šaldymo kameroso aspektas. Įėjimas, maisto laikymas, lentynos vieta, paprastas valymas ir higienos aspektai - Viessmann sugebėjo gerai apgalvotai išspręsti visus šiuos klausimus, komplimentus pasakoja Kallio.

Laimingas virėjas

Likę darbuotojai taip pat yra labai patenkinti Viessmann sprendimais.

- Viskas labai gerai, kai negirdi atsiliepimų. Tada virėjas džiaugiasi, - sako Kallio ir šypsosi.


Tam tikri dalykai turi būti tvarkingi visada, o stebėjimas atliekamas kasdien. Aš ar kiti virėjai nepastebėjome jokių problemų. Mes esame labai laimingi.

Restorano savininkas ir virėjas, Kai Kallio

Our references

Our Food Services client success stories are listed below. Click the link to see all references. View all references