Siebenquell GesundZeitResort, Germany

Norėdami pamaloninti savo svečius skaniais kulinariniais kūriniais, Siebenquell GesundZeitResort, įsikūręs Weißenstadt mieste, Fichtelgebirge, remiasi ne tik aukščiausiais virėjais, bet ir aukščiausiu šviežumu, taigi ir efektyviais Viessmann Kühlsysteme GmbH šaldymo sprendimais įsikūrusios Hof. Siebenquell GesundZeitResort nėra SPA centras, veikiau viešbučio, SPA ir konferencijų vietos bei restorano mišinys.

Maistas laikomas Siebenquell keliose Viessmann TectoCell Standard Plus kombinuotuose kamerose skirtose atvėsintam ir šaldytam maistui saugoti, išsidėsčiusiems per tris aukštus. Juos suplanavo ir konkursus rengė Heuberger Kälte Klima GmbH, kurios būstinė yra Bairoite, specialistai. Taigi 60 milijonų eurų kainavęs naujos statybos projektas Siebenquell taip pat tapo regioniniu bendru projektu, kuris visoje šalyje patrauklus šaltajam rajonui.

Iš viso buvo sumontuotos trys kombinuotos šaldymo kameros, viena iš jų - penkių skyrių kombinuota kamera, bet taip pat šešių skyrių kombinuota kamera, gėrimų šaldymo patalpa ir atliekų šaldymo patalpa, visų tipų TectoCell Standard Plus su siena. storis 100 mm.

Vietos regiono klausimas buvo pagrindinis mūsų prioritetas. Mes statome Siebenquell GesundZeitResort regionui kartu su regiono palaikymu. Todėl regiono įmonėms skyrėme kuo daugiau užduočių. Smagu, kad šiame mamuto projekte 100 proc. galėjome pasikliauti stipriais vietos partneriais. Šaldymo srityje buvo aišku, kad Heuberger ir Viessmann kartu valdys šį projektą, nes abu jau įrodė savo patikimumą ir kokybę ankstesniuose projektuose.

Michael Bauernfeind, įgaliotasis atstovas ir atsakingas už Siebenquell GesundZeitResort GmbH & Co. KG valdymą

Heuberger Kälte Klima GmbH jau daugiau nei 25 metus pasitiki Viessmann kokybe, kad statybvietėje įrengiant šaldymo sistemas viskas vyktų sklandžiai.

Nuo pat pradžių man buvo aišku, kad jei dalyvausime šiame prestižiniame projekte, tai, žinoma, tai darysime su Viessmann. Nuo pirmojo klausimo iki projekto planavimo, statybos proceso ir montavimo galite pasikliauti savo kontaktiniais asmenimis Viessmann.

Dipl.-Ing. ir Dipl.-Wirtsch.-Ing. Frank Heuberger, Managing Director of Heuberger Kälte Klima GmbH

Our references

Our Food Services client success stories are listed below. Click the link to see all references. View all references