Restoranų ir maisto tiekimo paslauga  Im Gärtlein, Vokietija

Kadangi Im Gärtlein savininkas Martin Freiberger rūpinosi maisto tiekimu regione veikiantiems darželiams, jam buvo reikalinga sudėtinga šaldymo kamerų sistema, užtikrinanti saugų įvairių maisto produktų laikymą. Norint tiekti maistą darželiams yra būtina atitikti labai aukštus higienos reikalavimus ir gauti reikiamą ES sertifikavimą.

Kasdien p. Freiberger pradžiugina apie 400 darželių auklėtinių kokybišku, namuose ruoštu maistu. Šalia to jis vadovauja restoranui Im Gärtlein”, kuriame organizuojami įvairūs vakarėliai ir renginiai.

Ideali šaldymo kamerų higiena yra pagrindinias vaikų darželių tiekėjo prioritetas

Produktai, tokie kaip daržovės, pieno produktai, mėsa ir gėrimai yra laikomi penkiose šaldymo kamerose ir vienoje minusinės temperatūros kamerojee. Vienas šaltasis kambarys funkcionuoja, kaip atvėsinimo sandėlys.

Šaltieji kambariai yra suprojektuoti taip, kad suteiktų tiesioginę prieigą prie virtuvės, siekiant išvengti higienos rizikų vaikštant iš abiejų pusių.

Visos šaldymo kameros buvo suprojektuotos Heuberger Kälte Klima GmbH, kurios vadovybė yra Beirute, šaldymo specialistų. Šaldymo kamerų kaina yra labai priimtina, o jų sklandi veikla pilnai atperka investuotas lėšas, teigia savininkas ir vyriausias virėjas Martin Freiberger.

Durys be rankenų minimizuoja higienos rizikas ir optimizuoja erdvę

Siekiant gauti maisto tiekėjo darželiams ES sertifikatus, šaldymo kamerų durys bturėjo būti be rankenų ir tai buvo vienas iš reikalavimų, kurį Viessmann Kühlsysteme išpildė parinkdami produktus iš savo asortimento. Durys be rankenų užtikrina optimalią higieną, kadangi nėra rankenų ant kurių paprastai kaupiasi kenksmingos bakterijos.

Durys be rankenų, taip pat buvo puikus pasirinkimas pagal turimą erdvę, kadangi šaldymo kameros buvo sustatytos kampu. Einant pro šalį arba atidarant duris neliko durų apgadinimo rizikos. 

Viską įvertinus, tai buvo sėkmingas projektas su patikimais projekto partneriais, kurie pasiūlė teisingus produktus, atitinkančius aukščiausius higienos reikalavimus.

Martin Freiberger, savininkas ir vyriausias virėjas 

Our references

Our Food Services client success stories are listed below. Click the link to see all references. View all references