Vietos gamybos gėrimų laikymas gaivioje vėsoje 

Humbser und Freunde” alaus darykloje-restorane, esančiame Fürth, Bavarijoje, Viessmann šaldymo kameros palaiko reikiamą temperatūrą

Jų filosofija yra labai paprasta ir aiški - Fabian Faßmann ir Ralph Weiß savo alaus darykloje-restorane, įsikūrusiame Bavarijos Fürth miesto pietiniame rajone, nori atkurti senąsias garsiąsias Frankonijos regiono aludarystės tradicijas. Senoji Humbser alaus darykla, kuri buvo perdaryta į modernų restoraną, yra vienintelė pasaulyje išlikusi Art Nouveau stiliaus alaus darykla.

Restorano meniu atspindi dviejų vyrų dėmesį Frankonijos regionui. Meniu puikuojasi tradiciniai regiono patiekalai ir dešimt skirtingų išpilstyto alaus rūšių bei platus alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų pasirinkimas.

Iš šaldomo gėrimų kambario šviežias alus pristatomas tieaisi į restorano salę. 

Du Viessmann šaldomų kambarių kompleksai užtikrina optimalų maisto ir gėrimų šaldymą. Virtuvės darbuotojai pagrinde naudoja integruotą giluminio šaldymo kamerą skirtą ledams ir gruzdinimo bulvytėms.

Alus Humbser und Freunde” laikomas viduryje, vienu aukštu žemiau esančiame rūsyje, Viessmann įrengtoje TectoCell Standard Plus 80 šaldymo kameroje. Šioje šaldymo kameroje laikomos restorano alaus statinės ir dėžės. Įvairių rūšių pilstomi alūs yra pajungti tiesiai prie kranų restorane, kur yra pilstomi idealios, 5,3 laipsnio temperatūros. 

Maisto ir gėrimų šaldymas funkcionuoja puikiai, būtent taip kaip ir tikėjomės. 

Fabian Faßmann iš Humbser und Freunde

Patikimas projekto planavimas ir įgyvendinimas

Projektui pasirinktiems virtuvių projektuotojams "Aichinger Profiküchen” iš Wendelstein (Frankonija), iš pat pradžių buvo aišku, kad naujojoje Humbser und Freunde alaus darykloje-restorane turi būti įrengti Viessmann šaltasis ir giluminio šaldymo kabariai. - Visuose savo projektuose mes išskirtinai naudojame Viessmann šaldymo kameras, nes galime būti tikri, kad nesusidursime su jokiomis problemomis, paaiškina Aichinger regiono projektų vadovas Wolfgang Kästner. - Viskas puikiai integravosi, kas dar kartą patvirtina, kad Viessmann yra teisingas partneris.

Our references

Our Food Services client success stories are listed below. Click the link to see all references. View all references