GEHE Pharma Handel GmbH renkasi TectoCell šaldymo kameras

GEHE Nürnberg

Privalumai higienos ir efektyvumo srityse

Greitai ir saugiai tiekiant vaistus negali būti jokių kompromisų: tai yra pagrindinė GEHE Pharma Handel GmbH vertybė, kurią tiekia daugiau nei 6500 vaistinių - iki keturių kartų per dieną - visoje Vokietijoje iš viso 18 filialų. GEHE nuolat investuoja į naujas paslaugas ir esmines proceso patikimumo priemones savo vietose, kad būtų užtikrintas skirtumas tarp poreikių ir realybės. Neseniai toks buvo Niurnberge, kur visa sandėlio logistikos sistema buvo aprūpinta moderniausiomis technologijomis. Siekdami užtikrinti, kad farmacijos produktai būtų atvėsinti laikomi idealioje temperatūroje, GEHE investavo į du naujus Viessmann šaldymo kamerų kompleksus panaudojant TectoCell Standard Plus 80 kameras, kurių panelės sienelės storis 80 mm.

Dviejų naujų „Viessmann“ Šaltas kambarys dėka GEHE sugebėjo smarkiai išplėsti šaldomų vaistų gamybos pajėgumus. "Palyginus su prieš pakeitimą, padidinome apimtį ketvirtadaliu. Tai labai svarbu, nes rinka sparčiai plečiasi. Vaistų, kuriuos reikia šaldyti, paklausa kasmet didėja nuo šešių iki dešimties procentų", - sako Thomas Merkle. GEHE Pharma Handel GmbH logistikos projektų vadovas.

Aukštos klasės Viessmann TectoCell Standard Plus šaldymo kameros idealiai tinka naudoti farmacijos sektoriuje, nes yra stipriai izoliuotos ir todėl labai taupo energiją. SmartProtec antimikrobinė miltelinė danga apsaugo nuo higienos pavojų, kaip ir besiūlės nerūdijančio plieno grindys. 

Visą sėkmės istoriją skaitykite čia.

Norite daugiau informacijos? Susisiekite su mumis!